ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona

Każdy kto choć raz był w Niedzicy, oprócz wspaniałych widoków na okoliczne lasy i piękne jezioro Czorsztyńskie, niewątpliwie zapamięta zamek Dunajec wznoszący się dumnie nad tą miejscowością.  

Można śmiało powiedzieć iż zamek ten jest nie tylko wizytówką samej Niedzicy, ale także najbardziej rozpoznawalnym elementem całego obszaru jeziora Czorsztyńskiego. Wspaniale odrestaurowany i zachowany w niezmienionej formie stanowi dziś atrakcje dla wielu turystów przyjeżdżających nie tylko z obszaru Polski.

Powstanie Zamku Dunajec datuje się na lata 1320-1325 jako własność rodu Berzewiczych, i aż do roku 1945 pozostawał on jako własność w rękach rodów Węgierskich. Po przejęciu go po wojnie przez Państwo, w roku 1949 zamek został przekazany Stowarzyszeniu Historyków Sztuki, w następstwie czego w 1963 roku otwarto w zamku muzeum, a w roku 2006 obok zamku otwarto powozownię, którą dziś również można zwiedzać.

Zamek Dunajec w Niedzicy to miejsce niewątpliwie godne polecenia wszystkim tym którzy uwielbiają zabytki i historie przeplatane legendami. Jest to także miejsce ciekawe dla fotografów i filmowców, którzy kręcili tu ujęcia do takich filmów jak ,,ZEMSTA’’, ,,ZWARIOWANA NOC’’ czy ,,MAZEPA’’. Dziś w erze mediów społecznościowych gdzie każdy ma dostęp do aparatów i kamer, zamek Dunajec staje się coraz bardziej popularny do zwiedzania i fotografowania. Na sesje zdjęciowe zjeżdżają tu młode pary i osoby pragnące mieć pamiątkowe zdjęcie na tle tego wspaniałego zamku.

Dlatego korzystając z okazji podczas naszego pobytu, i my pokusiliśmy się o kilka zdjęć i filmik z tego miejsca, aby każdy mógł się przekonać iż warto do tego zamku wybrać się osobiście.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦