ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów

Stacje demontażu pojazdów i punkty złomowania to miejsca które z pewnością większości z nas nie kojarzą się z czymś urokliwym i pięknym.
Mnóstwo starych samochodów, rdza, oleje i smary powodują iż staramy się omijać tego typu miejsca, a trafiamy tam jedynie z konieczności zakupu jakiś części, czy oddania samochodu na złom.
Warto jednak pamiętać, iż to właśnie tego typu punkty mają istotny udział w procesie recyklingu i ochrony naszego środowiska, dlatego ich działalność jest bardzo ważna i nie zawsze doceniana.

Filmy Reklamowe Dla Stacji Demontażu Pojazdów

Z naszej perspektywy realizacja filmu reklamowego i zdjęć w takim miejscu była ciekawym doświadczeniem. Pozwoliła nam nie tylko zaznajomić się bliżej z samą branżą recyklingu samochodowego, ale również spojrzeć zupełnie inaczej na sam proces demontażu i odzysku materiałów.
Podczas samej realizacji oprócz kamery i aparatu korzystaliśmy również z drona, dzięki czemu pozyskaliśmy mnóstwo ciekawego materiału filmowego i zdjęciowego. Część z tego co już udało się zmontować prezentujemy poniżej w postaci dwóch krótkich filmów reklamowych, i kilkunastu retuszowanych zdjęć.

Jeśli prowadzisz firmę z branży motoryzacyjnej, potrzebujesz fajnych zdjęć lub filmów, albo chciałbyś nawiązać współpracę i zamówić podobny materiał, zapraszamy do kontaktu.
 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦