ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów

Stacje demontażu pojazdów i punkty złomowania to miejsca które z pewnością większości z nas nie kojarzą się z czymś urokliwym i pięknym.
Mnóstwo starych samochodów, rdza, oleje i smary powodują iż staramy się omijać tego typu miejsca, a trafiamy tam jedynie z konieczności zakupu jakiś części, czy oddania samochodu na złom.
Warto jednak pamiętać, iż to właśnie tego typu punkty mają istotny udział w procesie recyklingu i ochrony naszego środowiska, dlatego ich działalność jest bardzo ważna i nie zawsze doceniana.

Z naszej perspektywy realizacja filmu reklamowego i zdjęć w takim miejscu była ciekawym doświadczeniem. Pozwoliła nam nie tylko zaznajomić się bliżej z samą branżą recyklingu samochodowego, ale również spojrzeć zupełnie inaczej na sam proces demontażu i odzysku materiałów.
Podczas samej realizacji oprócz kamery i aparatu korzystaliśmy również z drona, dzięki czemu pozyskaliśmy mnóstwo ciekawego materiału filmowego i zdjęciowego. Część z tego co już udało się zmontować prezentujemy poniżej w postaci dwóch krótkich filmów reklamowych, i kilkunastu retuszowanych zdjęć.

Jeśli prowadzisz firmę z branży motoryzacyjnej, potrzebujesz fajnych zdjęć lub filmów, albo chciałbyś nawiązać współpracę i zamówić podobny materiał, zapraszamy do kontaktu.
 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest