ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Audi S3 Sportback

Nowe Audi S3 Sportback, to samochód który już w samych liczbach robi duże wrażenie. Z silnika 2.0 TFSI uzyskujemy moc 310 KM (228Kw), maksymalny moment obrotowy 400 Nm, i przyspieszenie od 0-100 km/h w zaledwie 4,8 sek., to parametry które u wielu amatorów szybszej jazdy wywołają błysk w oku. Niestety za przywilej posiadania tego samochodu przyjdzie nam zapłacić ponad 254 000 pln.

W dniu 23 grudnia 2020 r. czyli ostatnim ‘’rzutem na taśmę’’ przed Świętami, mieliśmy możliwość przygotowania krótkiego materiału filmowo zdjęciowego z testów tego auta. Niestety warunki atmosferyczne tego dnia były dość słabe, i nie pozwalało to w pełni wykorzystać możliwości tak ‘’mocnego’’ samochodu.

Zdjęcia i film dzięki uprzejmości właściciela obiektu realizowaliśmy w na terenie stajni Młynka niedaleko Krakowa. Niestety  spore zachmurzenie, lekkie zamglenie i padający deszczy nie ułatwiały nam również pracy fotograficznej i filmowej (zwłaszcza z udziałem drona), ale jak wiadomo pogoda to siła wyższa i nie bardzo mamy na nią wpływ.

Mimo tych drobnych niedogodności udało nam się przygotować krótką prezentację filmową samochodu, którą wraz z kilkunastoma zdjęciami zamieszczamy poniżej. Mamy nadzieje iż pozwoli ona nieco Wam przybliżyć sylwetkę tego samochodu, i jakość jego wykonania.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest