ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich

Branża medyczna, tak jak każda inna wymaga dziś odpowiedniej prezentacji w sieci. Współczesne strony internetowe, czy działania prowadzone w social mediach, tracą na efektywności gdy nie mają odpowiednio przygotowanej oprawy informacyjnej i graficznej.

Większość specjalistów branży IT doskonale wie jak ważny jest marketing treści w Internecie, ale wśród szeroko prowadzonych działań promocyjnych coraz bardziej na znaczeniu zyskują również prezentacje graficzne i filmowe.

Dlatego w ramach branży medycznej coraz powszechniejsze stają się materiały filmowe, zdjęcia i wirtualne spacery, dzięki którym kliniki medyczne, gabinety lekarskie czy zabiegowe mogą przybliżyć swoją działalność pacjentom. Odpowiednio wykonane, obrobione i zmontowane filmy, nadają się nie tylko do zamieszczania w social mediach, takich jak facebook czy youtube, ale stanowią doskonałe uzupełnienie stron internetowych, a czasem nawet prezentacji multimedialnych wyświetlanych w poczekalniach.

Tak więc potrzeba realizacji tego typu materiałów dla firm branży medycznej jest często nie do przecenienia. Odpowiednio przygotowane filmy prezentacyjne mogą nam służyć do promocji przez kilka lat, a atrakcyjnie zretuszowane zdjęcia stanowią nie tylko podstawę do prezentacji w sieci, ale również doskonałe uzupełnienie materiałów przeznaczonych np. do druku.  
W ramach naszej oferty zapewniamy realizacje filmowe u klienta, oraz montaż spotów i filmów reklamowych z materiałów nam powierzonych.

Jeśli jesteś zainteresowany sesją filmową lub fotograficzną dla kliniki, gabinetów lekarskich czy przychodni, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy również realizacje tego typu filmów i zdjęć z materiałów nam powierzonych i dostarczonych przez klienta, zapraszamy do współpracy.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest