ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Kąpielisko Chorwacja

Mimo iż ogólnie przyjęta nazwa Kąpielisko Chorwacja może być myląca, i niektórym sugerować skaliste plaże Adriatyku, jest to miejsce o wiele bliżej położone, i nie wymagające aż tak dalekich wyjazdów.

Kąpielisko Chorwacja, leży w miejscowości Jurków, znajdującej się pod Czchowem, w odległości zaledwie 70 km od Krakowa, i z dość dogodnym dojazdem. Sam zbiornik wodny powstał sztucznie w skutek zalania wyrobiska żwiru, a z czasem teren wokół niego został przekształcony w atrakcje turystyczną. Obecnie na terenach kąpieliska oprócz kilku kamienistych i piaszczystych plaż z wydzielonymi pomostami, znajdują się też inne atrakcje, takie jak:

- wypożyczalnia sprzętów wodnych oferująca łodzie, rowerki i kajaki
- atrakcje dla dzieci w postaci trampolin, zjeżdżalni czy dmuchanego zamku
- sezonowo otwarty bar z obiadami, przekąskami i deserami
- nowo otwarty basen z brodzikami i fontannami
- w bezpośredniej bliskości obiektu znajduję się też park linowy oferujący szereg atrakcji dla młodzieży.


Oczywiście Kąpielisko Chorwacja to obiekt również oferujący własną infrastrukturę noclegową dla gości. Tu klienci decydujący się na nocleg, mają do wyboru domki letniskowe, przyczepy holenderskie, pokoje lub pole namiotowe. Warto również nadmienić iż sam zbiornik wodny jest zarybiony i stanowi doskonałe miejsce wypadowe dla amatorów wędkowania, nie wymagana jest przy tym karta wędkarska, a jedynie stosowanie się do wewnętrznych przepisów ośrodka.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest