ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów

Gdy po raz pierwszy pojawił się pomysł realizacji tego typu imprezy strzeleckiej, i przygotowania z niej materiału filmowego, bez wahania zgłosiliśmy chęć uczestnictwa.  Głównym organizatorem całej imprezy była firma Gotoshoot, która postanowiła ją zrealizować na terenie strzelnicy w Sławkowie, oddalonej o ok. 55 km od Krakowa.

Przede wszystkim w odróżnieniu od większości naszych realizacji filmowych, ta była dość nietypowa i wymagała od nas nieco innej formy przygotowania się do niej. Jak wiadomo praca z bronią wymaga szczególnej ostrożności zarówno od osób ją obsługujących, jak i tych które znajdują się w bezpośrednim otoczeniu, tak więc konieczne było zapoznanie się z warunkami bezpieczeństwa obowiązującymi na strzelnicy. Cała ta sytuacja powodowała iż w odróżnieniu od większości naszych realizacji filmowych, tu musieliśmy zachować dużo większą uwagę i ostrożność. Kolejną kwestią była dynamika wykonywanych akcji, która oczywiście przy realizacji spotów czy filmów reklamowych dla firm, ma raczej charakter montażowy a nie faktyczny.

Dodatkowej atrakcyjności całej realizacji filmowej dodał fakt wykorzystania w niej samochodów, nie tylko jako tła, ale również jako tarcz strzelniczych podczas symulowanych akcji. Sam pomysł wykorzystania do takich filmów aut, pojawił się dość spontanicznie, i dzięki uprzejmości jednej z naszych zaprzyjaźnionych firm demontażowych DEMOT s.c. pozyskaliśmy 2 samochody z przeznaczeniem do takiej totalnej destrukcji. Warto tu nadmienić iż każdy samochód przeznaczony do takiej akcji, wymaga wcześniej odpowiedniego przygotowania, chociażby w kwestii osuszenia baku i wszystkich zbiorników zawierających substancje grożące zapłonem bądź eksplozją.

Przy okazji, z nieukrywanym zaciekawieniem oglądaliśmy efekty tego, co niektóre rodzaje broni są w stanie zrobić z karoserią samochodu.  W przeciwieństwie do tego co serwują nam często światowe przeboje kina akcji, teraz już wiemy iż stanowi ona równie dobrą osłonę, co wełniany sweterek na manekinie.

Podsumowując, całą imprezę można uznać za bardzo udaną, na dowód czego zamieszczamy poniżej kilka już zmontowanych materiałów filmowych. Podczas imprezy realizacje zdjęciową i obsługę fotograficzną zapewniała również firma TaJednaChwila.pl, dzięki której zamieszczamy cześć obrobionych zdjęć jej autorstwa.  

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnych materiałów, potrzebujesz wykonać film reklamowy, lub prezentacje własnej firmy, zachęcamy do kontaktu z nami i omówienia całej realizacji.
 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest