ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Podróż po Tunezji

Tunezja to bardzo ciekawy turystycznie region, i aż się prosi o możliwość dopuszczenia przynajmniej niekomercyjnych lotów dronem.  Niestety tamtejsze władze, mimo dość liberalnego jak na kraj muzułmański  prawa, w tej akurat kwestii nie chcą iść na rękę turystom. Aktualne przepisy dość restrykcyjnie zablokowały możliwość legalnego korzystania z dronów, co mocno nas zmartwiło. Mimo tego, podczas naszego wyjazdu, skompletowaliśmy kilka zaprezentowanych niżej fotek, i mamy nadzieje iż przybliżą Wam one piękno tego regionu.

Chociaż  spora cześć turystów w krajach muzułmańskich stara się nie opuszczać swoich hoteli, błogo wylegując się przy basenach, my zdecydowaliśmy się przejechać po tym kraju ponad 1300 km, i zobaczyć w nim to, co najpiękniejsze i najciekawsze. Na specjalną uwagę zasługuje tu wiele miejscowości nadmorskich, które trudno z osobna wyliczać. Posuwając się w głąb kraju, warto na pewno odwiedzić Oazę Chebika, usytuowaną już przy samej granicy z Algierią.
Kolejnym bardzo widowiskowym miejscem, zwłaszcza o wschodzie słońca, jest słone jezioro Chott El Jerid, usytuowane w centralnej części Tunezji, czy amfiteatr Rzymski w Al.-Dżamm. Oczywiście przy tak dalekiej podróży trudno już było pominąć Tunezyjską cześć Sahary, i zwiedzanie znanego na całym świecie z filmowych ,,Wojen Gwiezdnych’’ miasteczka Tatooine.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest