ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Hurghada i Al-Dżuna cz.1

Hurghada to rejon bardzo często odwiedzany przez turystów i znany ze swych walorów turystycznych. Olbrzymia  ilość hoteli w okolicy dość sporego miasta, pozwoli znaleźć każdemu odpowiednie miejsce na spędzenie urlopu. Oczywiście nie każdemu pasuje zaleganie jedynie na leżaku przy hotelowym basenie, stąd też warto wybrać takie miejsce które da nam możliwość szerszego poznania walorów turystycznych okolicy i regionu.
Co prawda samo miasto dla turystów z Europy raczej nie stanowi w dzień atrakcji (a w niektórych miejscach przypomina bardziej rejon działań wojennych, niż zamieszkałą okolice), to jednak w godzinach późno wieczornych i nocnych gwałtownie odżywa ,oferując szereg przytulnych knajp i kolorowo oświetlonych restauracji i ulic, zwłaszcza w portowej dzielnicy Marina, gdzie towarzyszą nam również wspaniale oświetlone i bardzo luksusowe jachty.

Dla tych bardziej wymagających turystów, z nieco zasobniejszym portfelem , miejscem bardziej odpowiednim do wypoczynku okaże się na pewno Al-Dżuna. To przepiękne miasteczko położone niedaleko Hurghady to prawdziwy raj dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnego wypoczynku. Kompleks sztucznych wysepek położony około 25 km od Hurghady został zbudowany (przez firmę Orascom Development)  w formie archipelagu, i stanowi wspaniały przykład pomysłowości połączonej z estetyką.  Na wyspach znajdują się tu luksusowe hotele, szpital, szkoły, pola golfowe, kasyno i oczywiście rezydencje  wielu milionerów. Oprócz tego w niedalekiej odległości od Al.-Dżuna  znajdują się wspaniałe rafy koralowe morza czerwonego. Ten uroczy podwodny świat postaramy się pokazać w kolejnym filmie który mamy nadzieje zaprezentować  już niebawem.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest