ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Moto Park Kraków z drona

Mimo niezbyt sprzyjającej aury i dość sporych mrozów, w połowie stycznia mieliśmy okazje odwiedzić jedyny taki tor szkoleniowy dla kierowców w Małopolsce. Moto Park Kraków to najprościej mówiąc ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który powstał na obrzeżach Krakowa, i jest prowadzony przez znanego kierowcę rajdowego Michała Kościuszko.

Jest to idealne miejsce, dla wszystkich tych którzy pragnęli by poprawić swoje umiejętności w zakresie prowadzenia samochodu czy motocykla, oraz do sprawdzenia jak zachowuje się on w różnych sytuacjach drogowych. Na torze znajdują się trzy maty poślizgowe oraz specjalistyczne kurtyny wodne zapewniające mokrą nawierzchnię. Dzięki sporej ilości zakrętów możemy tam również sprawdzić, jak nasze auto reaguje na krętych drogach i w jaki sposób możemy zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom.

Chociaż nasz pobyt tam nie był zbyt długi, mieliśmy okazję wykonać kilka przelotów dronem nad samym torem, przy okazji jazd testowych Toyoty Yaris w wersji hybrydowej i benzynowej. W naszym odczuciu Moto Park Kraków to miejsce bardzo potrzebne, zwłaszcza w okolicach tak dużego i trudnego do jazdy miasta jakim jest Kraków. VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest