ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Soho Square

Soho Square to miejsce które wielu turystom na pewno przypadnie do gustu, podobnie jak Naama Bay, przepełnione jest klubami, sklepami i restauracjami, ale już na pierwszy rzut oka można dostrzec istotne różnice.
Aby właściwie ocenić urok tego miejsca, do Soho Square warto również wybrać się w godzinach późno wieczornych,  przy odrobinie szczęścia można trafić na jakiś koncert lub egzotyczne występy. Samo Soho Square to miejsce które pod względem estetycznym można śmiało ocenić o klasę wyżej od Naama Bay. Oprócz dużo lepiej prezentujących się klubów, czy kawiarni, oko przyciąga niesamowita gra świateł na budynkach i wszystkim co widzimy dookoła. Widać iż dekoracje te zostały przygotowane w o wiele bardziej przemyślany sposób niż FreeStyle w Naama Bay. Widać też iż twórcy tego miejsca przywiązywali wagę do detali, mając zapewne na uwadze głównie gości z zagranicy.

Permanentna gra świateł przypominająca nieco świąteczne dekoracje w Polskich miastach, potęgowana jest jeszcze bardziej przez szkliwiony gres którym zamiast płyt chodnikowych, czy kostki brukowej wyłożona jest główna ulica. Sprawia to wrażenie pewnego przepychu i wyniosłej elegancji tego miejsca, chociaż nie brak również opinii o jego kiczowatości. Pomijając aspekt estetyczny, warto zwrócić również uwagę na kluby, sklepy i restauracje w tym miejscu, zarówno obsługa jak i klimat (i ceny), w dużo większym stopniu zbliżony jest do standardów europejskich, niż ma to miejsce w Naama Bay.
Oczywiście każdy kto odwiedzi Soho Square wyrobi sobie o tym miejscu własne zdanie, być może diametralnie różne od mojej subiektywnej oceny, jednak jestem pewien iż miejsce to jest warte poświęcenia przynajmniej jednego wieczoru na jego zwiedzanie.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦