ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Wycieczka po Morzu Czerwonym

Wycieczki po morzu czerwonym to jedna z wielu atrakcji oferowanych, bardziej lub mniej legalnie na terenach Egipskich hoteli. Oczywiście jak w każdym przypadku, wszystko zależy od wariantu jaki wybierzemy i z kim przyjdzie nam płynąć (co często do ostatniej chwili nie bardzo jest wiadome).

Pomijając jednak czarny pijar, rozsiewany przez defetystów którzy w licznych, zorganizowanych grupach przemierzają Egipt jak japońscy turyści, większość miejsc może okazać się ciekawa, jeśli tylko odpowiednio na nie spojrzymy. W naszym wypadku była to całodniowa wyprawa morska, z której wszyscy wróciliśmy zadowoleni. Kwestia na którą warto zwrócić uwagę, to błędne przekonanie iż nieco dalej od brzegu czeka nas nuda i stagnacja. Ilość łodzi, kitesurferów i skuterów jest w tym rejonach na tyle duża, że wielu bywa zaskoczonych tym morskim ruchem.

Co do kwestii dodatkowych atrakcji, jak nurkowanie w licznych zorganizowanych grupach po rafach (bywa że jest tam więcej ludzi niż ryb), czy pływanie statkiem ze szklanym dnem (w mętnej wodzie), to są to atrakcje mocno przereklamowane i kierowane raczej do osób które z różnych względów nie podejmą się zejścia pod wodę samodzielnie. Niestety w tak  masowo organizowanych wyprawach, atrakcje podwodne mogą często budzić rozczarowanie.

Film realizowaliśmy przy użyciu kamery GoPro bez stabilizatora, gdyż zejścia do wody wymuszały by każdorazowo jego demontaż.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest