ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Wycieczka po Morzu Czerwonym

Wycieczki po morzu czerwonym to jedna z wielu atrakcji oferowanych, bardziej lub mniej legalnie na terenach Egipskich hoteli. Oczywiście jak w każdym przypadku, wszystko zależy od wariantu jaki wybierzemy i z kim przyjdzie nam płynąć (co często do ostatniej chwili nie bardzo jest wiadome).

Pomijając jednak czarny pijar, rozsiewany przez defetystów którzy w licznych, zorganizowanych grupach przemierzają Egipt jak japońscy turyści, większość miejsc może okazać się ciekawa, jeśli tylko odpowiednio na nie spojrzymy. W naszym wypadku była to całodniowa wyprawa morska, z której wszyscy wróciliśmy zadowoleni. Kwestia na którą warto zwrócić uwagę, to błędne przekonanie iż nieco dalej od brzegu czeka nas nuda i stagnacja. Ilość łodzi, kitesurferów i skuterów jest w tym rejonach na tyle duża, że wielu bywa zaskoczonych tym morskim ruchem.

Co do kwestii dodatkowych atrakcji, jak nurkowanie w licznych zorganizowanych grupach po rafach (bywa że jest tam więcej ludzi niż ryb), czy pływanie statkiem ze szklanym dnem (w mętnej wodzie), to są to atrakcje mocno przereklamowane i kierowane raczej do osób które z różnych względów nie podejmą się zejścia pod wodę samodzielnie. Niestety w tak  masowo organizowanych wyprawach, atrakcje podwodne mogą często budzić rozczarowanie.

Film realizowaliśmy przy użyciu kamery GoPro bez stabilizatora, gdyż zejścia do wody wymuszały by każdorazowo jego demontaż.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦