ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Pustynia Synaj Południowy

Janub Synaj (czyli Synaj południowy), tak nazywana się po Arabsku gubernatorstwo w obrębie którego tym razem zwiedzaliśmy pustynię. Trasę podobnie jak w przypadku pustyni Arabskiej pokonywaliśmy na Quadach, co zawsze stanowi dodatkową atrakcje samą w sobie. Bazą wypadową była stanowiska wyjazdowe dla quadów przy drodze 523 prowadzącej do Sharm El Sheikh.

Początek drogi stanowiła podróż wzdłuż lokalnych dróg asfaltowych, które z czasem opuściliśmy zapuszczając się w kierunku ustalonych wcześniej punktów przystankowych. Mimo iż warunki temperaturowe podczas naszej podróży, wydawały się być dużo korzystniejsze od tych na Saharze czy pustyni Arabskiej, to jednak nie ma co ukrywać, że dla przyjezdnych z naszej szerokości geograficznej, były również dość ekstremalne.

Nie planuję rozpisywać się tu co do kolejnych miejsc przystankowych, na naszej trasie, oraz całego przejazdu, wspomnę jednak dla tych którzy planują taką podróż,  iż organizacje tego typu wyjazdu warto planować w formie zamkniętej grupy prywatnej, a nie zorganizowanych wycieczek hotelowych, na których kierunek i miejsca zwiedzania są ściśle określone przez organizatorów. Dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem z kraju można jasno określić, gdzie i co chcemy zobaczyć w danym rejonie.
Do przygotowania materiału użyliśmy kamery GoPro6, i turystycznego aparatu SONY DSC-HX400V.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest