ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Siva Sharm Resort & Spa

Siva Sharm Resort & Spa to hotel który ma chyba tyle samo plusów co minusów, I tylko od naszych indywidualnych potrzeb zależy na ile warto w nim zamieszkać. Ponieważ korzystaliśmy z niego jako grupa mieszkająca aż w 5 pokojach, uznałem iż nasze zdanie może dla kogoś postronnego być przydatne, dlatego zdecydowałem się zmieścić ten wpis przy okazji materiałów filmowo zdjęciowych.
Sam hotel czasy świetności ma już raczej za sobą, co w wielu miejscach jest widoczne. Pominę jednak szereg drobnych wad związanych z obsługą i samym obiektem, a skupię się wyłącznie na jego zaletach, gdyż moim zdaniem nie zawsze efektowy wygląd obiektu, komfort, i dobre jedzenie są czynnikami najważniejszymi podczas wyjazdu.
Główną zaletą hotelu jest jego położenie, w niewielkiej odległości od morza, a wręcz przy jego brzegu, widok z tarasu robi naprawdę fajne wrażenie. Po stronie lewej widzimy wyspę Tiran, a po prawej znaną zatokę rekinów którą do późnych godzin oświetlana zachodzące słońce (co widać na załączonych zdjęciach). Dla osób nurkujących lokalne rafy koralowe i oddalona o kilkaset metrów zatoka rekinów,  to na pewno nie lada gratka, ale oczywiście to nie wszystko.
Sam hotel oddalony jest od Soho Square również o kilkaset metrów, co sprawia iż wieczorne i nocne wypady to kwestia spontanicznej decyzji, i zupełnie bezpiecznej pieszej wędrówki. Wybierając się więc większą grupą do Siva Sharm Resort & Spa, aktywnym turystom żądnym wrażeń, na pewno nie grozi nuda.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦