ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Naama Bay

Mimo iż bardzo wiele osób podróżujących do Egiptu, miało okazje poznać tą dzielnice Sharm El-Sheikh, zdecydowaliśmy się podczas naszego pobytu na nakręcenie kilku nocnych ujęć z tego miejsca ( jedynie przy użyciu turystycznego osprzętu, czyli GoPro i aparatu Sony dsc hx400v ). Naama Bay to miejsce które nie każdemu musi się spodobać, zwłaszcza jeśli nie przepada za większymi grupami turystów szwendającymi  się bez celu, oraz zgiełkiem i hałasem…  właśnie tego w Naama Bay na pewno nie brakuje. Można powiedzieć że wszystko to co w centralnych rejonach Egipskich kurortów można spotkać na ulicach, w Naama Bay jest znacznie intensywniejsze.
Co więc znajdziemy w Naama Bay?, przede wszystkim mnóstwo lokalnych restauracji i kawiarni pomiędzy którymi są większe i mniejsze sklepiki oferujące prawie wszystko. Całości dopełnia kakofonia dźwięków, gdyż każdy kto ma tam dostęp do zasilania, prezentuje na cały regulator  listę przebojów własnego autorstwa ;). Nie wyzłośliwiając się jednak za bardzo, w Naama Bay można spędzić całkiem fajnie czas, rozsądnie wybierając lokale w których chce się zakotwiczyć na dłużej.  Przy okazji można również zrobić zakupy, oczywiście odpowiednio drożej z racji turystycznej atrakcji tego miejsca.
Całość tego rozrywkowo handlowego szlaku można pokonać w różnym czasie, w zależności od zaangażowania i chęci odwiedzania poszczególnych miejsc. Nasza wędrówka po Naama Bay trwała od godz. 21 do 1:30 w nocy, i można śmiało powiedzieć iż wystarczająco dobrze zwiedziliśmy to miejsce, aby kilka słów móc o nim napisać. Naama Bay to miejsce w którym mnóstwo się dzieje, sprawiające wrażenie jak by było nieco wyłączone z pod prawnej jurysdykcji Egiptu, funkcjonują tam normalnie sklepy z alkoholem, i knajpy tworzące wrażenie pełnej swobody kulturowej. Jednak nie ma się co oszukiwać, iż są to jedynie pozory dla zachowania tej urokliwej enklawy turystycznej. Można też odnieść wrażenie jak by to miejsce nigdy nie zasypiało, i rzeczywiście, podczas gdy my zbieraliśmy się do powrotu, Naama Bay sprawiało wrażenie jakby cała dzielnica się dopiero rozrywkowo budziła do życia.
Podsumowując, każdy kto wybiera się do Sharm El Sheikh powinien odwiedzić Naama Bay i przekonać się samemu o jego urokach. Oczywiście najlepsze godziny do zwiedzania to późno wieczorna, lub wręcz nocna pora. Decydując się na taką wycieczkę warto potraktować  to miejsce jako pewną ciekawostkę turystyczną, i na pewno nie będzie to czas stracony.

 VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦