ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

El Gouna

Zgodnie z obietnicą prezentujemy w krótkim filmie kolejną odsłonę Al.-Dżuny (El-Gouna). Miejsca szczególnie polecanego tym, którzy nie lubią dużego tłoku i setek parawanów rozkładanych na plażach. Niestety ze względu na obowiązujące w Egipcie restrykcyjne prawo, nie mogliśmy przy filmowaniu skorzystać  z drona, co oczywiście mocno nas ograniczyło przy prezentacji tego jakże pięknego archipelagu sztucznych wysp.

Jak już wspomniałem, Al.-Dżuna to miejsce w które warto się wybrać, i bez wątpienia będzie to urlop udany. Mimo iż na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie że nie wiele tam się dzieje, to jednak komuś kto lubi również aktywny wypoczynek, nuda tam nie grozi. Jako ciekawostkę dodam, iż właśnie w AL-Dżunie  odbył się ostatnio festiwal  filmowy, na którym Joanna Kulig za rolę w filmie ,,Zimna Wojna’’ odebrała nagrodę za najlepszą kreację żeńską. Tak więc polski akcent filmowy został tu mocno doceniony.

Podsumowując,  z naszego pobytu w Al.-Dżunie przygotowaliśmy krótki filmik nakręcony przy użyciu GoPro 6 z trzyosiowym stabilizatorem obrazu GoPro Karma Grip.  Mamy nadzieję iż chociaż w drobnej części ukaże Wam on urok i piękno tego miejsca, zachęcając do jego odwiedzenia w przyszłości.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest