ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Quadem po Pustyni Arabskiej

Po naszej przygodzie na największej pustyni świata, Saharze, przyszedł czas na wycieczkę po pustyni Arabskiej. Ponieważ była to przygotowana i zorganizowana wycieczka dla większej grupy, początkowo mieliśmy dość mieszane odczucia związane z jej wyborem, jednak jak później się okazało, niesłusznie.

Wycieczka po pustyni Arabskiej, inaczej niż w wypadku Sahary, odbywała się na quadach, co przyznam szczerze, w wypadku naszej grupy przemawiało na plus. Mieliśmy sporą nadzieję iż sama jazda w tym piaskowym i lekko kamienistym krajobrazie dostarczy sporych wrażeń, a ekstremalna temperatura i pustynne warunki, będą dodatkowym bodźcem do niezłych wrażeń.

Mimo iż pustynie dla wielu mogą się kojarzyć z miejscem mało ciekawym, to mają one pewien urok, choć budzący zaniepokojenie tak wielkim i bezkresnym morzem piasku. Jednak wprawne oko może się z czasem przekonać, iż pustynia wcale nie jest tak całkowicie martwa, jak mogło by się wielu wydawać.

Jeśli chodzi o zastosowany sprzęt do kręcenia filmu, to szybko się przekonałem iż testy różnego rodzaju sprzętu prezentowane w sieci, mają się ni jak do ekstremalnych warunków w terenie. W moim przypadku trzyosiowy stabilizator KARMA GRIP, który jakże pięknie prezentował się na filmie z YT (gdzie Pan w SUVie jeżdżąc po pagórkach i wzniesieniach prezentował jego walory), szybko skapitulował!.

W konfrontacji z mocno roztrzęsionym od drgań quadem jadącym ok. 40 km/h oraz wyboistą i poszarpaną od ostrych kamieni drogą, stabilizator całkowicie się poddał, po prostu dramatycznie pogarszając jakość kręconego filmu. Tak więc dalsze ujęcia z jazdy musiałem już wykonać bez jego udziału, z zastosowaniem samej kamery GOPRO 6.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest

Biurowiec Halcon Triforium  ♦   Filmy Ślubne i Pamiątki Ślubne ze Zdjęć  ♦   Krótkie Filmy Reklamowe dla Dealerów Samochodowych  ♦   Okuninka i Jezioro Białe z Drona  ♦   Impreza Strzelecka - Strzelanie do Samochodów  ♦   Audi S3 Sportback  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Stacji Demontażu Pojazdów  ♦   Zamek Dunajec w Niedzicy z Drona  ♦   Niedzica z Drona  ♦   Jezioro Czorsztyńskie z Drona  ♦   Filmy i Zdjęcia dla Gabinetów Lekarskich  ♦   Krótkie Spoty Reklamowe  ♦   Sm Logistic  ♦   Siva Sharm Resort & Spa cz.2  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego cz.2  ♦   Soho Square  ♦   Pustynia Synaj Południowy  ♦   Naama Bay  ♦   Siva Sharm Resort & Spa  ♦   VestaFox - Film Prezentujący Ofertę  ♦   Seat Tarraco z Drona  ♦   GoToShoot - Film Reklamowy  ♦   GotoShoot - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   VestaFox - Spot z Życzeniami Świątecznymi  ♦   Kąpielisko Chorwacja  ♦   Hurghada Long Beach Resort  ♦   VestaFox Promo  ♦   Wycieczka po Morzu Czerwonym  ♦   Quadem po Pustyni Arabskiej  ♦   El Gouna  ♦   Rafy Koralowe Morza Czerwonego  ♦   Hurghada i Al-Dżuna cz.1  ♦   Test Renault Megane R.S.  ♦   Vestafox - Spot  ♦   Podróż po Tunezji  ♦   Moto Park Kraków z drona  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 2  ♦   Trasa Transfogarska z drona cz. 1  ♦   Sveti Vlas z drona wieczorem  ♦   Sveti Vlas z drona cz.2  ♦   Sveti Vlas z drona cz.1  ♦