ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Oferta

Filmowanie i fotografia przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych, jest naszą pasją od wielu lat, jednak do tej pory stanowiły one jedynie drobny fragment szerokiego spektrum usług multimedialnych które realizujemy. Ponieważ jednak współczesne zapotrzebowania marketingowe w zakresie filmów i spotów promocyjnych są z roku na rok coraz większe, postanowiliśmy włączyć je do naszej oferty jako odrębny dział usługowy.

Co więc oferujemy?, i w jakim zakresie możemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę?

1. Realizacja filmów reklamowych i prezentacji branżowych związanych z ofertą towarową i usługową.
Dziś skuteczna i efektywna reklama wymaga prowadzenia działań w coraz szerszym zakresie, i na wielu płaszczyznach. Oprócz klasycznych bilboardów, banerów czy ulotek firm coraz częściej inwestują w SEM marketing odpowiedzialny za promocję w sieci. W ramach tych działań warto intensywnie stawiać na social media, w których jedną z kluczowych dziedzin odgrywa przekaz filmowy. Efektowne ujęcia firmy z drona, połączone z jasnym przekazem ofertowym to bardzo skuteczne narzędzie reklamowe. Tego typu filmy pozwalają się dobrze zaprezentować, i zachęcić użytkownika do odwiedzenia strony firmowej.

2. Plenerowa obsługa filmowa imprez okolicznościowych, koncertów, eventów i ślubów.
Filmowanie z drona to również doskonała forma kręcenia imprez plenerowych, odpowiednio zmontowane i przygotowane ujęcia z powietrza pozwalają na uzyskanie niesamowitych ujęć, niedostępnych dla zwykłego fotografa.  Warto również pamiętać iż przy tego typu imprezach z udziałem wielu osób, mobilność drona jest jego wielką zaletą, może on szybko się przemieszczać w określone rejony filmowanego wydarzenia, zmieniając przy tym perspektywę kręconych ujęć i dynamikę filmu.

3. Filmy reklamowe i prezentacyjne kręcone we wnętrzach firm i obiektach handlowych.
Coraz więcej firm zamawia realizacje filmów z wnętrz biur, sklepów i obiektów usługowych, dlatego też tego typu ofertę kierujemy do małych i większych przedsiębiorców pragnących przybliżyć klientowi obszar własnej działalności. Jest to doskonała oferta dla wszelkiego rodzaju sklepów i salonów, lokali gastronomicznych i rozrywkowych, oraz szkół i obiektów sportowych z halami. Odpowiednio przygotowana i zmontowana prezentacja filmowa takiego obiektu pomoże Wam wypromować go w sieci i poszerzyć grono potencjalnych klientów.

4. Kompleksowy montaż i obróbka filmów i zdjęć.
Oczywiście każdy nakręcony film wymaga pewnej obróbki technicznej i odpowiedniego montażu,  jej zakres w dużej mierze jest uzależniony od tego co klient chce otrzymać w materiale finalnym, i w jak dużym stopniu trzeba ingerować w materiał źródłowy.  Dlatego też, ustalenia te prowadzimy z każdym z klientów osobno, przyjmując za punkt wyjścia indywidualne oczekiwania zamawiającego.

5. Animowane logotypy,  intra i czołówki do filmów.
Niezależnie czy jest to krótka prezentacja filmowa z drona, czy spot reklamowy dla firmy, często na etapie prac pojawia się potrzeba stworzenia odpowiedniej czołówki lub wprowadzenia do filmu. W ramach tych działań przygotowujemy dla klientów odpowiednie intra, animacje logotypów i dodatkowe efekty wizualno-dźwiękowe. Ponieważ ich realizacja nie koniecznie musi być związana z zamówieniem filmu u nas, usługi te są wyceniane indywidualnie.

Mając na uwadze zacieśnianie współpracy z każdym z naszych klientów, staramy się świadczyć coraz bardziej kompleksowy zakres usług. Dzięki takim rozwiązaniom , wiele firm współpracujących z nami, ma zagwarantowane kompleksowe wsparcie zarówno w obszarze szeroko pojętej reklamy i materiałów reklamowych sprawdź tu, ale również kompleksowej obsługi informatycznej sprawdź tu.

Więcej na temat tego typu współpracy dowiesz się w naszym dziale Realizacje Kompleksowe. Gorąco też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest