ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
materiały reklamowe dla firm

Niedzica z Drona

Niedzica to niewielka miejscowość w województwie małopolskim a ściślej w powiecie nowotarskim, gmina Łapsze Niżne. Położona u podnóża góry Cisówki w części nad brzegiem jeziora Czorsztyńskiego, stanowi atrakcje dla wszystkich tych którzy poszukują spokoju i kontaktu z przyrodą.
Liczba mieszkańców Niedzicy to zaledwie 1600 osób, ale z racji swej wyjątkowej lokalizacji, miejscowość ta zwłaszcza w sezonie letnim gwałtownie zwiększa swą liczebność. To niewątpliwie zasługa bliskości jeziora z dużą plażą oraz okolicznych lasów i tras widokowych, zachęcających zarówno do wędrówek pieszych jak i wycieczek rowerowych.

Wspaniałe krajobrazy okolicznych lasów to jednak nie jedyna atrakcja w okolicy samej Niedzicy. Sama miejscowość ma kilka ciekawych zabytków i miejsc wartych zobaczenia, jak chociażby kościół św. Bartłomieja czy bardziej znany z widokowego położenia zamek Dunajec. W niedalekiej odległości znajduje się też tama z elektrownią szczytowo-pompową, oraz przystań dla statków wycieczkowych pływających między innymi do Czorsztyna, gdzie znajdują się ruiny równie ciekawego gotyckiego zamku z XIV wieku.

Podróż statkiem do Czorsztyna to również obowiązkowa część wycieczek rowerowych, które wraz z turystami zabierane są na pokład i przewożone na drugi brzeg jeziora. Dzięki takiej możliwości wielu amatorów wycieczek rowerowych może swobodnie planować swoje trasy.

Mimo iż nasz pobyt w Niedzicy trwał jedynie tydzień, to bez wątpienia można go uznać za wyjazd udany. Miejsce jak na swoje walory turystyczne dość spokojne i nadające się idealnie do krótkiego odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Podczas naszego pobytu udało nam się wykonać kilka zdjęć i lotów dronem nad częścią Niedzicy, z czego materiał prezentujemy wszystkim zainteresowanym poniżej.VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest