ZDJĘCIA i FILMY z DRONA...
profesjonalne materiały reklamowe

Sm Logistic

Odpowiednio przygotowane i wykonane zdjęcia, stanowią jeden z głównych czynników przy planowaniu działań reklamowych dla  firm. To właśnie często na ich podstawie są projektowane reklamy drukowane, prezentacje na stronach, czy w mediach społecznościowych. Dlatego też planując tego typu działania, warto zadbać o to by zdjęcia były nie tylko odpowiednio wykonane, ale również dostosowane do naszych oczekiwań i odpowiednio retuszowane.

We współczesnej reklamie tego typu działania są już standardem, wystarczy włączyć telewizor w czasie nadawania reklam, czy przejrzeć oferty największych sklepów internetowych, aby przekonać się iż “biel jest jeszcze bielsza”, a kolory produktów nad wyraz intensywne.   
Właśnie dlatego zdecydowana większość firm przygotowujących materiały reklamowe, korzysta ze zdjęć poddawanych odpowiedniej obróbce graficznej. Tego typu działania, w zależności od potrzeb, pozwalają uzyskać rozmaite efekty końcowe z tego samego zdjęcia, i według potrzeb dostosowywać je do bardziej konkretnych wymagań klienta.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych zdjęć wykonanych na terenie firmy SM Logistic. Zdjęcia zostały poddane odpowiedniej obróbce końcowej w celu zaprezentowania możliwości jakie dają współczesne programy graficzne wykorzystywane do obróbki fotografii.
Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem i obróbką zdjęć i filmów dla potrzeb własnej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 

Sm Logistic


VestaFox
SeoPozycje
PromoFox
Zamw Film z Drona
Znajdź nas w Social Media!
YouTube
Facebook
Instagram
Vimeo
Pinterest